číslo účtu: 287203349/0300

CHYSTÁME

aneb, co nás čeká - neboli naše plány

15.03.
2020

Charitativní módní přehlídka

Na akci, jejíž tváří je Česká MISS Barbora Hodačová, vystoupí v roli modelek nejen řada českých slavných maminek. Můžete se těšit na nejen zpěvačku a herečku Petru Černockou, mistryni světa v kickboxu Martinu Ptáčkovou, zpěvačku a herečku Petru Černockou, talentovanou mladou herečku a zpěvačku Barboru Šampalíkovou z divadla Semafor, herečku Nelu Boudovou, herečku Moniku Zoubkovou, mladou talentovanou herečku a zpěvačku i tanečnici Sofii Filippi nebo moderátorku Jolanu Voldánovou. Večerem provede moderátorka a herečka Gabriela Filippi.

Jaké je to stát na mole si vyzkouší i děti z dětských domovů, které se taktéž ujmou role modelů a modelek, do překrásných originálních šatů je oblečou návrhářka Renata Glosová a Alena Wilson a butik Bella Brutta, se značkou Ecoalf. Návštěvníci nebudou ochuzeni ani o bohatý doprovodný program. Modely z dílen ateliérů ArteDiva, Alena Wilson a butiku Bella Brutta se budou dražit a jejich výtěžek, stejně jako vybraná částka ze vstupenek a dražba autorského šperku, který nám věnovala paní Iveta Hlobilová - ArtFashion - šperkařský ateliér, poputuje na zmiňované kroužky dětí z dětských domovů.

Naše aktivity

Pomáháme dětem z dětských domovů a dětem ze zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

 • 12.11.2019

 • Obchodní centrum Nový Smíchov - Luxor

Hvězdy dětem – a přijdou i herci ze seriálu Most!

V Luxoru pokřtíme charitativní kalendář Hvězdy dětem! Kmotry kalendáře a zároveň báječnými hosty budou Petr Čtvrtníček, Dana Morávková, Jan Bendig, Zdeněk Godla a Erika Stárková. Akcí provede Dominik Port. Koupí kalendáře přispějete na dobrou věc a odnesete si jej i s podpisy!

Křest kalendáře Hvězdy dětem 2020 na Vyšehradském purkrabství

Křest se uskutečnil 31.10.2019 ve Starém purkrabství na Vyšehradě. Křtili jsme krásný kalendář, na kterém se podilela řada osobností. Fotky nafotily Monika Navrátilová a Lenka Hatasova Photography. Grafické zpracováni Lucie Luczi Jelínková. ❤ Kalendáře si budete moci zakoupit v prodejnách Relay a Luxor. Ke kalendáři budeme vytvářet a prodávat diář s tužkou a stolní kalendář pro rok 2020. Jedním slovem nádherné. ❤ Krásný charitativní večer, křest kalendáře Hvězdy dětem 2020 ❤ moc vám všem děkujeme...

 • 01.09.2019

 • Letní scéna Vyšehrad

Komponovaný koncert na Letní scéně Vyšehrad

1.9. 2019 se i přes nepřízeň počasí uskutečnil na Letní scéně Vyšehrad benefiční koncert s muzikálovými hvězdami. Výtěžek byl věnován dětem z dětských domovů. Velké poděkování za dramaturgický dohled panu Petru Maláskovi, za úžasné moderování Daně Morávkové a Romanu Vojtkovi. Velký dík Monice Absolonové, Petru Kutheilovi, Aničce Slováčkové a Radkovi Bangovi. Dále pak režisérovi Vašku Sadílkovi, naší milé Veronice Schwarczové - filmové produkční Lumiere film za produkci koncertu a Lucii Jelínkové LUCZI DESIGNE s.r.o. za kompletní tiskovou a grafickou podporu.
Mediální partneři koncertu: Rádio Kiss, Lumiere Film,s.r.o., magazín Sedmička a Exkluziv.

Zprostředkovali jsme 4 dětem z FOD Klokánek MULTI ART DANCE CAMP - příměstsky umělecký tábor, který vede Gabriela a Sofie Filippi.

MULTI ART DANCE CAMP je rodinný camp, který Gabriela a Sofie Filippi letos pořádaji již 7.rokem. A je to jízda. Věnují se dětem od 6 do 20ti let v herectví, mluvě, józe a arteterapii. Nejraději jsou, když s nimi tvoří hodiny, ve kterých jsou prvky meditace, konstelace a osobnostního prožitku. Každoročně poskytují zdarma pobyt dětem sociálně ohroženým z dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Děkujeme z celého srdce. 🧡

 • 28.05.2019

 • zvonice Jindřišské věže

Ukončení výstavy Všechny krásy Prahy

177.244,- Kč - to je výtěžek z dražby fotografií výstavy Všechny krásy Prahy nejlepších fotografů Miluju Prahu v Jindřišské věži. Peníze pomohou Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Orlíček . Děkujeme moc Gabriele Filippi za úžasné moderováni večera a dražby , diky moc Jindřišské věži a paní kastelánce Lucii Dolfi, Hanušovi Hanslíkovi, Davidovi Černému a Miluju Prahu, všem dražitelům a fotografům .

 • 25. - 26.05.2019

 • P.L. Bohnice, Praha 8

Mezi ploty 2019 - hudební a divadelní festival v Bohnicích

Návštěvníci festivalu Mezi ploty 2019 nás mohli navštívit v rodinné zóně, kde jsme měli informační stánek a interaktivní činnosti pro děti. Akce byla úžasná a moc děkujeme za Vaši podporu.

 • 19.05.2019

 • Na Hrázi, Hostivice 253 01, ČR

Hostivice RUN

Dostali jsme nabídku zúčastnit se hostivického RUN běhu. Zúčastnili jsme se společně s dětmi z DD Unhošť. Běh je za námi a bylo to úplně super. Děti z DD Unhošt jsou borci 👍 bylo to úžasné!

 • 06.05.2019

 • Staré Purkrabství Vyšehrad

Křest dokumentu pro Prima ZOOM - Go za Gorilou

Dne 6. května proběhl křest dokumentárního filmu "Go za gorilou". Film se zabývá záchranou posledních horských goril v divoké Ugandě. Dokument byl natočen pro TV Prima Zoom - Jarmilou Štukovou a Janem Gregorem, který můžete vidět v TV Prima Zoom 18.5.2019. V programu vystoupil Kamil Střihavka a další osobnosti. Celý výtěžek z akce byl věnován dětem ze spolku Hvězdy dětem.


 • 07.04.2019

 • HC Rytíři Kladno

Vstupenky na hokejový zápas HC Rytíři Kladno

Děkujeme za krásný zážitek, dostali jsme pro děti vstupenky od HC Rytíři Kladno, děti byly nadšené z J.Jágra a T.Plekance. Moc děkujeme!

 • stále běží

 • divadlo Broadway

260 vstupenek pro děti z DD

Umožnili jsme návštěvu několika dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc na muzikálech v divadle Broadway, Kocour v botách

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

Diamanty českého byznysu 2018

Měli jsme tu čest účastnit se jako partneři prestižního předávání cen nejlepším podnikatelům v ČR – Diamanty českého byznysu v hudebním divadle Karlín

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

150 vstupenek pro děti z DD po celé ČR

Umožnili jsme a sponzorsky zajistili vstupenky pro děti z různých dětských domovů na muzikál Legenda jménem Holmes.